page-banner-2

O nas

Mamy ponad 16 lat doświadczenia

Firma Lavello zostałą założona w 2006 roku. od tego czasu nasze produkty zagościły w kilkudziesięciu tysiącach polskich kuchni ale cieszą się one powodzeniem nie tylko w naszym kraju. Z wielkimi sukcesami sprzedajemy zlewozmywaki granitowe na 7 rynkach europejskich, w tym w Niemczech, Czechach, na Słowacji i na Wegrzech.

Mamy nowoczesną fabrykę

Lavello nie spoczywa na laurach. Aby zaspokoić rosnący popyt w marcu 2018 otworzyliśmy nową fabrykę w Łupicach i powiększyliśmy nasz park maszynowy o wysokiej klasy urządzenia przez co znacząco zwiększyliśmy nasze moce produkcyjne.

Pozwala nam to na szybkie realizowanie zamówień zgodnych z życzeniem klienta.

Nasze Cele

Od początku istnienia naszej firmy staramy się wyjść naprzeciw potrzebom klientów oraz zapewnić wyjątkową, wyróżniającą się na tle innych firm obsługę przed- i posprzedażową.

Realizujemy to poprzez:

  • darmowe nawiercanie otworów zamawianych zlewozmywaków (zgodnie z życzeniem klientów)
  • oraz wysyłkę bezpłatnych próbek kolorystycznych (aby każdy mógł przekonać się jak kolory zamawianego zlewu będą wyglądać w jego kuchni).

Efektem tych działań są nasze wyniki sprzedażowe oraz bardzo wysokie opinie o naszych sklepach i produktach. Za przykład można podać program Zaufane Opinie Ceneo, w którym od kilku lat średnia miesięczna naszych ocen oscyluje w granicach 97-100% zadowolenia.

Oprócz tego:

  • dysponujemy przyjazną i kompetentną infolinią (dostępną do 20:00 !)
  • oraz aktywnie prowadzimy profile w sieciach społecznościowych. Odpowiadamy tam na zapytania klientów, publikujemy porady, ciekawostki oraz konkursy. Jesteśmy obecni na Facebooku, Instagramie, Snaptchacie oraz YouTube.

Dzięki temu w krajach, w których prowadzimy działalność mamy już prawie 50 tysiącęcy fanów naszej marki.

 

Zdjęcia z naszej fabryki

Planujesz zakup zlewozmywaka?

Zamów darmowe próbki kolorów

Zadaj pytanie konsultantowi

Zadzwoń 61 333 22 36
(pon-pt od 8 do 20)

inne metody kontaktu

Odwiedź nas na